ارائه خدمات بلیچینگ دندان
ارائه خدمات بلیچینگ در کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست

ارائه خدمات بلیچینگ ( سفید کردن ) دندان در کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست

اگر چنانچه نیاز به بلیچینگ (سفید کردن) دندان داشتین می توانید با یکی از راه های ارتباطی که در پایین صفحه قرار داده شده با ما در تماس باشید.

بلیچینگ را می توان درمانی می نامید که باعث از بین رفتن لکه ها، رنگدانه ها و تیرگی هایی می شود که بر اثر مواد رنگدانه ای موجود در چای، توت فرنگی، قهوه و گوجه بوجود آمده است.

این روش باعث از بین رفتن بد رنگی های ژنتیکی نیز می شود. این روزها افراد به دنبال این می باشند که دندان هایی سفید و تمیز داشته باشند،

این روش به سفید شدن و زیبا تر شدن دندان ها کمک بسیار زیادی می کند و افراد می توانند لبخند زیباتری داشته باشند. بلیچینگ دندان اصولا به دو روش انجام می شود که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم کرد.

روش های انجام بلیچینگ

همانطور که پیش تر نیز ذکر کردیم بلیچینگ اصولا به دو روش خانگی و مطبی صورت می پذیرد.

۱- بلیچینگ دندان در منزل

در روش اول دندان پزشک پس از بررسی و ویزیت بیمار، قالبی از دندان های فرد تهیه می کند و در جلسه بعدی یک پلاک شفاف که به وسیله ی لابراتور ساخته شده است را به بیمار تحویل می دهد.

در این پکیج مواد سفید کننده خانگی وجود دارد که بیمار باید طبق دستورات پزشک در ساعاتی خاص از این مواد سفید کننده در داخل قالب خود بریزد و در مدت زمان مشخص از آن استفاده کند. این روش حدود ۲ الی ۴ هفته به طول می انجامد.

۲- بلیچینگ در مطب

در این روش ابتدا دندان پزشک متخصص دندان های بیمار را ویزیت می کند، سپس آن ها را تمیز می کند و در صورتی که نیاز به جرم گیری باشد برای بیمار جرم گیری می کند. بعد از این مراحل رنگ دندان های بیمار ثبت شده است و دندان پزشک می تواند فرآیند اصلی را شروع کند.

می توان این گونه گفت که در روش بلیچینگ دندان در مطب مواد قوی تری نسبت به بلیچینگ خانگی استفاده می شود و اصولا از دستگاه هایی مخصوص استفاده می شود تا سریع تر تاثیر مثبت بر روی دندان ها بگذارد.

برای این که چشمان بیمار از آسیب دور بماند، به فرد عینک محافظ داده می شود. این روش در حدود ۲ الی ۳ جلسه ۲۰ الی ۴۰ دقیقه ای انجام می شود.

عوارض بیلیچینگ کردن دندان ها

سفید کردن دندان ها با استفاده از روش بیلیچینگ علاوه بر داشتن مزایای بسیار زیادی که دارد، عوارضی هم ممکن است برای بیماران داشته باشد.

یکی از شایع ترین عوارض سفید کردن دندان ها با استفاده از این روش، ایجاد حساسیت دندانی است که در حین انجام کار هم بروز می کند و مطابق با میزان دردی که بیمار دارد تایم پروسه درمان نیز تعیین و مشخص می شود.

همچنین سوزش بافت لثه، به دلیل وجود پروکساید تند درون مواد سفید کننده ای که برای این عمل مورد استفاده قرار می گیرد، و علاوه بر آن اذیت شدن بافت های محدوده دهانی شامل لب ها ، زبان و … ، از آسیب های دیگر این روش می باشد.

بعد از به اتمام رسیدن پروسه درمان در کلینیک دندانپزشکی، دندان ها نسبت به قرار گرفتن در معرض سردی و گرمی حساس خواهند شد که این موضوع موقتی می باشد؛ به همین خاطر در پایان فرایند انجام کار، دندانپزشک ازفلوراید برای تسکین دندان ها استفاده می کند.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

در صورتی که نیاز به بیلیچینگ دندان (درمانی است که سبب از بین رفتن لکه ها، رنگدانه ها و تیرگی هایی می شود که بر اثر مواد رنگدانه ای موجود در چای، توت فرنگی، قهوه و گوجه و… بوجود آمده است) داشتین کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست با بهره مندی از متخصصین ماهر و با تجربه آماده ارائه خدمات دندانپزشکی در هر زمینه ی به شما عزیزان می باشد.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم.

راههای ارتباطی با ما

۰۲۱-۲۲۶۵۶۲۵۴

۰۹۱۲-۳۹۷۲۲۱۵

۰۹۰۲-۰۰۵۲۲۱۵

آدرس: تهران – زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – خیابان پسیان جنوبی – برج الماس – طبقه ۸ واحد ۸۱