ارائه خدمات لمینت سرامیکی دندان
ارائه خدمات لمینت سرامیکی دندان در کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست

خدمات لمینت سرامیک در شمال تهران | ملت دنتیست

اگر چنانچه نیاز به لمینت های سرامیک دندان داشتین می توانید با یکی از راه های ارتباطی که در پایین صفحه قرار داده شده با ما در تماس باشید.

می توان گفت که لمینت های سرامیک روکش های دندانی هستند که با پوسته هایی باریک و سفارشی از مواد دندان ترکیب شده و برای پوشش سطح جلوی دندان ها طراحی شده اند تا ظاهر دندان شما را بهتر سازنند.

این پوسته ها به جلوی دندان ها متصل می شوند و رنگ ، شکل ، اندازه یا طول آنها قابل تغییر می باشد. این لایه نازک از مواد که روی دندانهای طبیعی قرار گرفته است می تواند به محافظت از دندان در برابر پوسیدگی و همچنین بهبود شکل لبخند کمک کند.

لمینت سرامیکی

لمینت سرامیکی پوششی می باشد که از جنس نوعی سرامیک که بر خلاف ونیر کامپوزیت برای ساخت و تحویل آن زمان دو تا سه هفته ای نیاز است.

از لمینت سرامیکی برای اصلاح نامرتبی ها ، به هم ریختگی ، کوتاهی و بلندی ، اصلاح رنگ دندان ، شکستگی های دندانی ، بستن فاصله های بین دندانی ، بزرگ کردن دندان های ریز ، دندان های بد شکل و  …. استفاده می شود.

در جلسه اول پس از معاینه در صورتیکه لمینت سرامیکی برای شخص مورد نظر قابل انجام باشد، قالب اولیه از دندانها تهیه شده و به لابراتوار ارسال می گردد .

در لابراتوار تغییرات بر اساس نقطه نظرهای بیان شده به وسیله ی دندانپزشک و بیمار(که در تبادل نظر با بیمار بدست آمده) روی قالب اعمال و به کلینیک ارسال می شود.

در جلسه دوم پس از بررسی و تایید نمونه ارسال شده از لابراتوار، تراش، قالبگیری و ساخت پروتز موقت آغاز می شود که می تواند سه الی چهار ساعت به طول انجامد.

در جلسه سوم حدود دو هفته بعد لمینتهای سرامیکی از لابراتوار ارسال می شود. پس از امتحان آنها در دهان و تایید آنها به وسیله ی دندانپزشک وبیمار ، پروسه چسباندن شروع می شود که امکان دارد دو الی سه ساعت طول بکشد.

انواع لمینت های سرامیکی:

سرامیک  توده‌ای

برای درست کردن این روکش ها، دندان‌ساز سرامیک را با دست روکشی می کند تا شکل، رنگ و حالت مات دندان طبیعی را به خود بگیرد و با دندان های دیگر تفاوتی نداشته باشد.

روکش های سرامیکی زیبایی فوق‌العاده‌ای دارند و دقیقا مخصوص هر شخص ساخته می شوند اما به اندازه روکش های فشرده بادوام نمی باشند.

سرامیک فشرده

لمینت های که از سرامیک فشرده ایجاد می شوند، ضخیم تر از ونیرهای دیگر می باشند و ساختشان هم راحت تر می باشد. ضخامت آن ها سبب می شود محکم تر بوده و دوام بیشتری داشته باشند. از طرفی، این ضخامت سبب می شود برای نصب کردنشان دستکاری بیشتری روی دندان انجام شود.

در کدام موارد لمینت های سرامیکی گزینه درمانی مناسب محسوب می شوند؟

  • تصحیح شکل دندان هایی که فرم آناتومیک صحیح ندارند
  • تغییر رنگ های خارجی دندان که با بلیچینگ از بین نمی روند
  • بالا رفتن سن
  • در دندان‌هایی که لثه ها و بافت های اطراف آن در وضعیت سلامتی قرار ندارند. در این حالت اولویت با درمان لثه ها و بافت پریودنتال است و پس از برقراری سلامتی است که می توان به لمینت برای زیبایی بیشتر فکر کرد
  • نقایص رشدی و تکاملی مینایی
  • تغییر رنگ دندان های درمان ریشه شده که در مقابل بلیچینگ مقاوم هستند

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که نیاز به لمینت سرامیک دندان ( روکش های دندانی هستند که با پوسته هایی باریک و سفارشی از مواد دندان ترکیب شده و برای پوشش سطح جلوی دندان ها طراحی شده اند ) داشتید کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست با بهره مندی از متخصصین ماهر و با تجربه آماده ارائه انواع خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می باشد.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم.

راههای ارتباطی با ما

۰۲۱-۲۲۶۵۶۲۵۴

۰۹۱۲-۳۹۷۲۲۱۵

۰۹۰۲-۰۰۵۲۲۱۵

آدرس: تهران – زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – خیابان پسیان جنوبی – برج الماس – طبقه ۸ واحد ۸۱