اصلاح طرح لبخند دندان | ملت دنتیست
ارائه خدمات اصلاح طرح لبخند در کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست

ارائه خدمات اصلاح طرح لبخند دندان در کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست

اگر چنانچه نیاز به اصلاح طرح لبخند دندان داشتین می توانید با یکی از راه های ارتباطی که در پایین صفحه قرار داده شده با ما در تماس باشید.

اکثر مردم می دانیم که لبخند یک موهبت الهی می باشد. هر نوع لبخندی زیبا است اما اگر این لبخند با دیگر اجزای صورت هارمونی ایجاد کند، دلنشین تر خواهد بود. اصلاح طرح لبخندی که دندان های سفید و مرتب شده شما را به نمایش بگذارد، نه تنها چهره شما را زیباتر نشان خواهد داد، بلکه در دیدگاه دیگران، تأثیر مثبتی ایجاد خواهد کرد.

لبخند زیبا، پایه های اعتماد به نفس فرد را مستحکم تر می کند. امروزه لبخند به عنوان یک تعامل اجتماعی برای رساندن محبت به دیگران مورد استفاده قرار می گیرد.

متأسفانه موارد بسیاری دیده می شود که فردی به علت نداشتن دندان هایی مرتب و درخشان، خود و دیگران را از لبخند خویش محروم می سازد.

قرن ها پیش این مورد قابل درمان نبود اما امروزه با پیشرفت های حاصل شده، می توان هر نوع ناهنجاری دندانی را تصحیح کرد. اصلاح طرح لبخند یا لبخند هالیوودی راهی آسان و مطمئن برای دست یابی به لبخندی ایده آل می باشد.

اصلاح طرح لبخند در برای چه کسانی لازم می باشد؟

به طور کلی اصلاح طرح لبخند در افراد زیر، رایج تر است:
۱- نفراتی که دارای فواصل بین دندانی هستند. به ویژه فواصل مربوط به دندان های جلویی.
۲- نفراتی که از نامرتبی و کجی دندان هایشان رنج می برند.
۳- نفراتی که به طور مادرزاد برخی از دندان هایشان نروییده است
۴- نفراتی که به هر دلیلی یک یا چندین دندان خود را از دست داده اند.
۵- نفراتی که دندان های مرتب و سالمی دارند اما برخی از دندان هایشان دچار لب پریدگی شده است.
۶- نفراتی که دندان های زرد رنگ و یا سفید مایل به زرد دارند.

مواردی که در طرح لبخند اهمیت دارد

  • اگر پیش ازسفید کردن دندان به پوسیدگی دندان توجه نشود، مشکل‌آفرین می‌شود.
  • طراحی لبخند با نسبت طول و عرض دندان، رابطه مستقیم دارد. در طراحی لبخند، نسبت طلایی عرض و طول دندان باید مورد توجه قرار بگیرد و محدودیت‌ها ارزیابی شود.
  • طراحی لبخند باید با هماهنگی خطوط لثه‌ای باشد. لبخندی زیبا و فریبنده است که خطوط لثه، هم‌راستا و قرینه باشد. چراکه در اصلاح طرح لبخند، قرمزی لثه بیش‌از حد معمولی به‌چشم می‌آید. عدم تناسب و قرینه‌نبودن لثه‌ها، زیبایی لبخند را خدشه‌دار می‌کند. بنابراین خطوط لثه‌ای شما در طرح لبخند اهمیت دارد.
  • اگر دندان‌های شما برای مرتب‌شدن به ارتودنسی نیاز دارند، از سفیدکننده دندان استفاده کنید. چراکه محل قرارگیری براکت‌ها باعث زردی دندان می‌شود و دندان‌ها باید پیش از طرح لبخند، از زردی پاک شوند.
  • روکش دندان، فقط برای طرح لبخند کاربرد ندارد و دارای کاربردهای بسیاری است که طبق تشخیص دندان‌پزشک به‌کار می‌رود.
  • در طراحی لبخند، ابتدا باید پوسیدگی دندان‌ها رفع شود. ترمیم دندان پوسیده، باید اولین اقدام باشد. چراکه پوسیدگی یک دندان سبب می‌شود تا دندان‌های دیگر هم آسیب ببیند. هر چه زودتر پوسیدگی دندان رفع شود، هزینه کمتری برای درمان متحمل می‌شوید.
  • طراحی لبخند با روش روکش دندان ، موضوع مهمی است. روکش کردن دندان از جمله مواردی است که در این طرح کاربرد دارد. پس از مرحله سفیدسازی ، روکش کردن دندان‌های سیاه و زرد در دستور کار قرار می‌گیرد.
    روکش‌های سرامیکی ، به سفیدی دندان کمک می‌کند. روکش‌های سرامیکی با چسب ‌های مخصوص، روی دندان بیمار قرار می‌گیرد و زیبایی خاص دارد.

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که نیاز به اصلاح طرح لبخند (  دندان های سفید و مرتب شده  ) داشتین کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست با بهره مندی از متخصصین ماهر و با تجربه آماده ارائه خدمات دندانپزشکی در هر زمینه ی به شما عزیزان می باشد.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

راههای ارتباطی با ما

۰۲۱-۲۲۶۵۶۲۵۴

۰۹۱۲-۳۹۷۲۲۱۵

۰۹۰۲-۰۰۵۲۲۱۵

آدرس: تهران – زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – خیابان پسیان جنوبی – برج الماس – طبقه ۸ واحد ۸۱