ارائه خدمات زیبایی دندان
ارائه خدمات زیبایی دندان در کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست

خدمات زیبایی دندان در کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست | دکتر حمیدرضا ملت

اگر چنانچه نیاز به زیبایی دندان داشتین می توانید با یکی از راه های ارتباطی که در پایین صفحه قرار داده شده با ما در تماس باشید.

می توان این طور گفت که دندانپزشکی زیبایی شاخه‌ای از دندانپزشکی می باشد که با ظاهر دندان‌ها و افزایش زیبایی لبخند و طرح لبخند شما سروکار مستقیم دارد.

علاوه بر جنبه‌های علمی، این رشته دندانپزشکی یک هنر به حساب می آید. در ظاهر امکان دارد، ایجاد دندان‌های سفید و یا حتی به‌طورکلی ایجاد یک دندان کاملاً جدید، زیاد مشکل به نظر نرسد، اما، دندانپزشکی زیبایی نیاز به یک چشم خوب، درک کاملی از آناتومی دندان‌ ها و تسلط بر مواد دندانی دارد.

 هرچند دندانپزشکی زیبایی، شاخه تخصصی شناخته ‌شده‌ای در حرفه دندان‌پزشکی محسوب نمی‌شود، اما برای آن که یک دندان پزشک به چنین مهارتی دست یابد، باید سال‌ها آموزش ببیند تا بتواند روش‌های ترمیم زیبایی دندان را با بالاترین کیفیت و بالاترین استانداردها به مرحله اجرا دربیاورد.

انواع موارد زیبا سازی دندان:

سفید کردن دندان‌ها

یک راه نسبتاً ارزان می باشد که به لبخند شما جلا می‌بخشد. سفید کردن دندان را می‌توان در خانه و یا در مطب دندان‌پزشک انجام داد.

محصولات و روش‌های متعددی برای سفید کردن دندان با لیزر وجود دارد. در این روش دندانپزشکی با لیزر از ژل بلیچینگ سفید کننده، بر روی دندان‌ها استفاده می‌شود و در ادامه پرتو شتاب دهنده بطور مستقیم بر روی دندان‌ها تابانده می‌شود تا به این ترتیب حداکثر نتایج بهینه به عمل آید.

این روش سفید کردن دندان با لیزر یک روش بی­‌خطر و بدون درد محسوب می شود. به این روش می توان رنگ دندان­‌ها را تا ۸ درجه در مدت کمتر از یک ساعت سفید نمود.

کامپوزیت زیبایی دندان

کامپوزیت دندان یک جایگزین برای ونیرهای دندانی می باشد. با کامپوزیت دندان می‌توانید نتایج زیبایی فوری را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید. در این فرایند، رزین کامپوزیتی به سطح دندان چسبانده می‌شود تا بی نظمی‌های دندان از جمله سایش سطح دندان،  فاصله بین دندان ، ترک یا شکستگی مینای دندان و غیره را پنهان نماید.

این فرآیند یک روش محافظه کارانه می باشد که معمولا در یک جلسه انجام می‌شود. با این حال، ونیرهای کامپوزیتی مستقیم نسبت به ونیرهای پرسلینی دارای قدرت و دوام کمتری می باشند و نیاز به جایگزینی مکرر دارند.

اصلاح طرح لبخند

می توان گفت که در این روش درمان زیبایی، بدون آسیب رساندن به دندان‌ها، شما صاحب یک لبخند فوق‌العاده زیبایی خواهید شد.

در این روش بدون هرگونه تغییری در دندان‌ها، از یک لایه نازک روکش‌های کامپوزیتی برای اصلاح طرح لبخند استفاده می شود. این درمان برگشت‌پذیر بوده، بدون درد و بدون نیاز به بی‌حسی می‌باشد.

پزشکان ما در حوزه دندانپزشکی زیبایی، از تخصص بالایی برخوردار هستند، به نحوی که شما می‌توانید به کمک انحا، زیباترین لبخند را متناسب با چهره خود، به دست آورید.

پر کردن با مواد همرنگ دندان

مواد پر کننده نقره‌ای آمالگام دندانی قدیمی شده اند و امروزه به ندرت توصیه می‌شوند. کامپوزیت ها دارای قدرت بالایی می باشند،  و به خوبی به ساختار دندان متصل می‌شوند و رنگ دندان طبیعی را ایجاد می‌کنند. این مواد نه تنها پوسیدگی را برطرف می نماید، بلکه زیبایی را بهبود می‌بخشند.

ونیرهای دندانی

ونیرهای دندانی لایه‌های پرسلینی به رنگ دندان هستند که روی سطح جلویی دندان‌ها چسبانده می‌شوند. این ونیرها می‌توانند شکل و اندازه دندان را تغییر دهند.

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که نیاز به زیبایی دندان ( زیبایی ظاهر دندان‌ها و افزایش زیبایی لبخند ) داشتین کلینیک دندانپزشکی ملت دنتیست با بهره مندی از متخصصین ماهر و با تجربه آماده ارائه انواع خدمات دندانپزشکی به شما عزیزان می باشد.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم.

راههای ارتباطی با ما

۰۲۱-۲۲۶۵۶۲۵۴

۰۹۱۲-۳۹۷۲۲۱۵

۰۹۰۲-۰۰۵۲۲۱۵

آدرس: تهران – زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – خیابان پسیان جنوبی – برج الماس – طبقه ۸ واحد ۸۱